У столиці правоохоронці виявили трьох неповнолітніх хлопців, які влаштували підпал у під’їзді багатоповерхового будинку на вулиці Сержа Лифаря в Деснянському районі Києва.
Як повідомили в поліції Києва, нещодавно до чергової частини Деснянського управління надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку. Рятувальники ДСНС швидко загасили полум’я, а під час огляду було встановлено, що загоряння виникло через підпал паперу у спільному коридорі.
Пожежа завдала шкоди стінам, стелі та підлозі на першому поверсі, а також були виявлені сліди підпалу на третьому поверсі.
Оперативники та ювенальні поліцейські знайшли причетних – це троє місцевих хлопців віком 8, 9 та 10 років. Діти пояснили, що підпалили папір «заради цікавості», не розуміючи, що вогонь може швидко розповсюдитися.
Ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду з неповнолітніми. Водночас відповідальність за їхні вчинки ляже на батьків – для них склали адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей). Їм загрожує штраф.
Поліція Києва знову закликає батьків уважно стежити за дозвіллям своїх дітей, розповідаючи їм про небезпеку вогню та пояснюючи наслідки таких «розваг».
Також читайте: поліція знайшла підлітків, які побили хлопця на дитячому майданчику у Деснянському районі столиці.