ДБР підозрює екснардепа від «Опозиційного блоку» в несплаті податків на понад чотири млрд гривень

Про це інформує пресслужба Державного бюро розслідувань.

Працівники ДБР спільно з Службою безпеки України оголосили підозру колишньому народному депутату, обраному від нині забороненої політичної партії «Опозиційний блок», який раніше також входив до складу «Партії регіонів».

Ім’я політика не розкривають, проте надані деталі свідчать про Вадима Новинського. ДБР звинувачує його в ухиленні від сплати податків, що призвело до значного недопоступлення коштів до бюджету:

«Відповідно до матеріалів слідства, після отримання громадянства України у 2012 році він продовжував підприємницьку діяльність в Україні, ставши податковим резидентом. Проте, всупереч вимогам податкового законодавства, він не задекларував доходи, отримані за кордоном, та не сплатив податок у розмірі понад 4,3 мільярда гривень».

Також Державне бюро зазначає, що колишній парламентар отримав інвестиційний прибуток у понад 25 мільярдів грн від продажу акцій іноземних компаній, які діяли на Кіпрі.

Вадим Новинський знаходиться за кордоном. Наразі він не коментував пред’явлені звинувачення.

Також читайте: ДБР затримало колишнього заступника голови Вищого Господарського суду, який планував втечу з України.