На Запорізькому напрямку воїни підрозділу Головного управління розвідки Міноборони України «Легіон “Свобода Росії”» нанесли точні удари по важливій логістичній артерії російських військ.
Пресслужба ГУР повідомляє, що дорога поблизу селища Нестерянка стала непридатною для використання ворожими силами.
Відомство акцентує на тому, що завдяки злагодженим діям легіону та інших підрозділів Сил оборони України росіяни понесли втрати як у живій силі, так і в техніці. Систематичні удари на цій ділянці фронту суттєво ускладнили або цілком зупинили постачання та переміщення військових РФ.
“Злагоджені дії призводять до втрат окупантів і унеможливлюють їхнє просування. У перехопленнях самі росіяни вже називають цю трасу дорогою смерті”, – зазначає пресслужба ГУР.
До публікації додається відеозапис, на якому зафіксовано бойову діяльність підрозділу.
Крім того, в зверненні, поширеному ГУР, представники Легіону закликають російських солдатів не виконувати злочинні накази Кремля.
“Ваші смерті – це тільки засіб для кремлівських упирів списати мільярдні розкрадання. Здавайтеся або приєднуйтеся до Легіону, щоб розпочати нове життя без кайданів путінського режиму”, – ідеться в зверненні.
22 червня українські розвідники атакували залізничні цистерни з паливом, які були призначені для армії РФ на тимчасово окупованій території Запорізької області.
Атака була скоєна за допомогою ударних дронів по залізничній ділянці між населеними пунктами Левадне та Молочанськ.
“Чорна кіптява до небес – розвідники знищили залізничні цистерни з пальним окупантів”, – повідомили в Головному управлінні розвідки.