У ніч з 12 на 13 липня безпілотники здійснили атаку на нафтову переробку в Кстово, Російська Федерація.
Цю інформацію оприлюднили російські канали в Telegram.
Через удар виникла велика пожежа, а в ряді районів зафіксовані перебої з elektrichnym постачанням.
Внаслідок повітряної загрози на території Татарстану, Воронезької та Курської областей було введено режим небезпеки. Тут діяли системи протиповітряної оборони, які збили кілька дронів.
На даний момент проводиться оцінка наслідків нападу.
А в ніч на 11 липня підрозділи безпілотних систем Збройних Сил України, у співпраці з іншими компонентами Сил оборони, нанесли удари по стратегічно важливих об’єктах оборонно-промислового комплексу Росії.
Серед уражених цілей – Луховицький авіаційний завод імені Вороніна, який є філіалом акціонерного товариства “РСК “МіГ”. Це підприємство відповідає за весь цикл складання російських бойових літаків МіГ, включаючи механічну обробку деталей, фінальне складання та льотні випробування.