Друг Гусакова намагався втекти під час слідчих дій і поранив поліцейського

Підозрюваному загрожує тюремний термін. Фото: “Фокус”

У Львові затримали найулюбленішого друга підозрюваного у шахрайських діях Назарія Гусакова.

На його банківську картку збирали кошти на лікування. Під час обшуків чоловік чинив опір, намагався утекти на автомобілі та свідомо в’їхав у працівника Департаменту стратегічних розслідувань. Поліцейський отримав травми.

Все це зафіксували камери відеоспостереження. Затримання підтвердили джерела “РБК-Україна” і “Обозреватель” в Національній поліції.

Спроба втечі була неуспішною. Правоохоронці одразу затримали зловмисника. Його автомобіль був вилучений і направлений на арештмайданчик. За напад на поліцейського чоловікові загрожує до п’яти років тюремного ув’язнення.

За попередньою інформацією, ця особа тісно співпрацювала з Гусаковим. Саме її банківські реквізити використовувалися для збору фінансової допомоги.

Гусаков публічно говорив про необхідність у дороговартісному препараті для лікування спінальної м’язової атрофії, але, ймовірно, зміг організувати значну схему незаконного збагачення.

За даними Національної поліції, звернення про можливе шахрайство надійшли після того, як у соціальних мережах і засобах масової інформації почали з’являтися пости з критикою щодо відсутності звітів за зібрані кошти. Кампанію активно підтримували публічні особи та лідери думок, що допомогло забезпечити масштабну громадську підтримку.