Національна спілка журналістів України запрошує жителів і гостей столиці долучитися до благодійного збору коштів на ремонт автівки для пресофіцерів 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила.
Як повідомляє інформаційна служба НСЖУ, за донати від 500 гривень можна буде здійснити подорож у транспортне минуле Києва та дізнатися, чому перші київські «маршрутки» курсували ще 200 років тому або чому станцію фунікулера побудували прямо в коридорі житлового будинку.
Пресофіцери бригади, які щодня документують війну на сході України, потребують термінового ремонту автомобіля.
«В одній руці — фотоапарат, у другій — протидронова рушниця», — так описує їхню роботу Іван Петричак, колишній репортер 1+1, який нині служить на передовій.
За його словами, суворі дороги Донбасу вивели з ладу підвіску, коробку передач і турбіну автівки, придбаної торік за кошти журналістського збору за ініціативою НСЖУ. На капітальний ремонт потрібно 200 тисяч гривень.
Ексклюзивна пропозиція для благодійників
Під час екскурсії «Диліжанс. Трамвай. Дирижабль» учасники пройдуть маршрутом від Хрещатого парку до Подолу й дізнаються:
- Який вид громадського транспорту існував у Києві ще за часів Русі.
- Чому київські візники обмотувалися подушками.
- Скільки часу тривала подорож диліжансом з Києва до Житомира.
- Де пролягав маршрут єдиного дирижабля «Київ».
- Чому в місті не прижився кінний трамвай.
Як долучитися
Зробіть донат від 500 гривень:
- Волонтерська Монобанка за посиланням.
- Картка: 4 441 111 122 516 903.
- Заповніть форму реєстрації: ФОРМА.
- Збережіть скріншот вашого донату.
Киян закликають підтримати військових журналістів і відкрити для себе невідомі сторінки історії столиці. Дати проведення екскурсій оголосять після завершення збору коштів.
Нагадаємо, нещодавно «Вечірній Київ» звертався до читачів з проханням підтримати важливий збір коштів на автомобіль для 153-ї окремої механізованої бригади. Завдяки вашим внескам, згуртованості та потужній підтримці киян збір успішно закрили. Авто придбали й воно вже допомагає нашим воїнам виконувати бойові завдання.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»