Володар титулу IBF у важкій вазі Даніель Дюбуа активно готується до повторного поєдинку з Олександром Усиком, який володіє званнями WBC, WBA, WBO та IBO.
Британець поділився фото в соціальних мережах, показавши свою фізичну форму перед предстоящим боєм.
“Ще 10 днів. Зосереджені. Готові”, – написав боксер під своїм знімком.
Перше зіткнення між Усиком і Дюбуа відбулося 26 серпня 2023 року у Вроцлаві, Польща. Тоді українець здобув перемогу технічним нокаутом у дев’ятому раунді. Реванш заплановано на 19 липня, місцем проведення стане стадіон Вемблі в Лондоні, де боксери знову зустрінуться на рингу, аби визначити, хто стане абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі.
3 червня Олександр Усик вписав своє ім’я в історію боксу. Український чемпіон світу у важкій вазі, володар титулів WBC, WBA та WBO, випередив Евандера Холіфілда у списку найстарших чемпіонів у важкій вазі.
Зараз Усик посідає сьоме місце у цьому рейтингу. Він відзначив свій 38-й день народження і 136 днів. Легендарний Холіфілд зайняв восьму позицію з віком 38 років і 135 днів.