Українська хореографиня і зірка популярного шоу “Танці з зірками” Ілона Гвоздьова вирішила відмовитися від судового процесу щодо розірвання шлюбу, відкликавши свою заяву всього за два дні до запланованого засідання.
Цю інформацію підтверджує ухвала Київсько-Святошинського районного суду, опублікована 7 липня в Єдиному реєстрі судових рішень.
Представник артистки подав до суду офіційне клопотання про відкликання позову, яке було задоволене, внаслідок чого справу залишили без розгляду. Гвоздьова поки що не коментує причини свого рішення.
Про намір подати позов на розлучення стало відомо в травні, хоча сама заява була зареєстрована ще в березні. Судове слухання планувалося на 4 липня.
У попередніх коментарях хореографиня вказувала, що її рішення звернутись до суду було емоційним і виникло внаслідок втоми та психологічного тиску, викликаного повномасштабною війною та великим обсягом роботи. Подробиці подальших планів пари поки що не розголошуються.