Інновації для сталого розвитку Києва: в столиціі презентували освітній проєкт із трейдингу криптовалют

У Києві відбулася презентація нового освітнього проєкту з трейдингу криптовалют, що включає NFT-сертифікати — цифрові, незмінні та захищені блокчейном документи, які підтверджують здобуті знання. Цей навчальний курс відкритий для широкого кола громадян, які, переживаючи етап цифрової трансформації та швидкий розвиток криптосфери, прагнуть опанувати інструменти нової економіки, які є важливими компетенціями у сучасному світі.

Про це повідомили учасники заходу на тему: «Цифрова економіка: криптосфера та інновації для сталого розвитку Києва» в пресцентрі Київінформ.

На прикладі нового навчального курсу експерти представили інструменти і можливості, які відкривають знання з цифрової економіки, а також їх вплив на створення нових бізнесів і залучення інвестицій, а також на інтеграцію Києва в глобальний цифровий простір.

Директор КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста», професор Сергій Павловський підкреслив, що новий освітній проєкт є взірцем ефективної синергії між муніципальною ініціативою, академічним партнером та ІТ-середовищем.

«Київ — столиця, і повинен стати містом інновацій, включно з освітою. Ми, КНДУ „Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста“, підтримуємо ініціативи, що формують нову цифрову економіку через інтелектуальний розвиток громади, оскільки освіта є основою прогресу міста. Цей новий освітній проєкт з трейдингу криптовалют — один із прикладів публічно-приватного партнерства, втіленого в дії», — зазначив Сергій Павловський.

Віцепрезидент з розвитку та інновацій Київського міжнародного університету, професор Олег Зарубінський наголосив, що в партнерстві з КНДУ «НДІРоМ» університет має на меті зробити столицю осередком сміливих освітніх ідей.

«Інноваційна освіта, зокрема курс з трейдингу криптовалют, є своєрідною відповіддю Київського міжнародного університету на виклики часу. Ми вперше в Україні вводимо NFT-сертифікати, які унеможливлюють підробки й роблять освіту цифрово верифікованою. Наш новий курс відкритий не тільки для студентів КиМУ — ми спільно працюємо з ветеранами, підприємцями та іншими», — додав Олег Зарубінський.

Професор кафедри економіки, підприємництва, менеджменту Київського міжнародного університету Олександр Момот звернув увагу, що слухачі курсу отримують важливі знання й навички для розуміння процесів та ризиків, що існують у популярному напрямку сучасної фінансової сфери, щоб самостійно визначити шляхи свого подальшого розвитку.

«Сфера криптовалют — одна з найбільш динамічних у світовій економіці: мільйони людей інвестують, але менше 5% усвідомлюють ризики та механізми. Структура й зміст курсу розроблені так, що студент, починаючи з нуля, отримує базу знань для подальшого розвитку, з реальними знаннями, які допоможуть визначити, чи стане цей напрямок основною справою життя», — наголосив керівник освітнього проєкту з трейдингу криптовалют КиМУ.

Студентка Київського міжнародного університету Анастасія Гарматюк, яка була присутня на пресконференції, зазначила, що новий освітній проєкт з криптотрейдингу став відповіддю КиМУ на запити студентів. Вона поділилася власним досвідом навчання на курсі, який пропонує знання «з нуля» до впевнених дій на цифровому ринку.

«Курс відповідає моїм очікуванням, адже він пояснює, що трейдинг — це не гра, а управління ризиками, де необхідні холодний розум і постійний аналіз», — розповіла Анастасія Гарматюк.

Відео пресконференції можна переглянути на каналі Київінформ за посиланням:

Пресцентр Київінформ