Квартиру Януковича здали в оренду

У Києві квартиру експрезидента Віктора Януковича здали в оренду за півтори тисячі доларів.

Нині там мешкає родина. Про це йдеться у сюжеті кореспондентів ТСН.

Квартира розташована у клубному ЖК на Оболонській набережній. Поряд – річка Дніпро, парк “Наталка”, гольф- та яхт-клуби. Пентхаус 5-поверхового будинку з власною терасою та виходом на дах.

Площа квартири – 240 квадратних метрів. П’ять окремих спалень і три санвузли. Скрізь дорогий ремонт. Щоправда, власник-утікач залишив багато недоробок і дивних інженерних рішень.

Автор: ТСН
 
Квартира Віктора Януковича у Києві здається в оренду за 67 тисяч гривень

За квартирою ніхто не доглядав упродовж 5 років з моменту втечі Януковича. Її періодично навідували правоохоронці з обшуками та іншими процесуальними діями. В АРМА її передали лише в 2019.

Уже тоді з’ясувалося, що перш ніж почати заробляти – управителям потрібно буде дещо і відремонтувати. Упродовж 5 років не лише ремонтували, а й здавали в оренду. І весь цей час тут мешкає родина, яка найближчим часом з’їжджати не збирається.

Автор: ТСН
 
Квартира Віктора Януковича у Києві здається в оренду за 67 тисяч гривень
Квартира Віктора Януковича у Києві здається в оренду за 67 тисяч гривень

“Вона здається в оренду за 67 тисяч гривень. Це приблизно півтори тисячі доларів”, – сказав директор приватної компанії, якій держава довірила управління цією квартирою.

Разом із комунальними платежами ця квартира стає в 75 тисяч гривень на місяць.

В Агентстві з розшуку та менеджменту активів кажуть, що ця квартира все ще належить колишньому президенту. Продати її неможливо, адже вона заарештована і фігурує в кількох кримінальних провадженнях.

У цьому ж будинку, але на другому поверсі, розташована і квартира коханки Януковича Любові Полежай.

Джерело