Розпорядженням мера Києва Віталія Кличка затверджено План заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року в місті Києві.
Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда .
«Безбар’єрність — це не лише про інфраструктуру. Це про право кожного — незалежно від обставин — бути активним учасником міського життя. Київ системно продовжує впроваджувати принципи безбар’єрності абсолютно в усіх сферах міського життя. І столиця поступово змінюється.
З кожним таким планом, кожним новим пониженням бордюру, зручним переходом чи адаптацією інформації ми робимо Київ доступнішим не лише для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, а для всіх і кожного», — зазначила Марина Хонда.
Вона додала, що план містить 186 пунктів і охоплює шість напрямків безбар’єрності: фізичну, інформаційну, цифрову, освітню, економічну та суспільно-громадянську. Документ визначає конкретні заходи, покликані поступово зробити столицю доступною для всіх, а також виконавців та індикатори ефективності.
Ознайомитися з Планом заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року в м. Києві можна за посиланням: https://e.surl.li/spdgeh.
Нагадаємо, що Київ досліджує доступність комунікації міської влади. Заповнити анкету можна до 16 червня за посиланням: https://forms.gle/tCeVJTJyopUYVLuu6.
До слова, у столиці виконано вже 40% робіт над безбар’єрними маршрутами.
Читайте також:
Національний тиждень безбар’єрності в Києві: КМДА презентує ініціативи для відкритого і доступного міста
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»