Міна ОЗМ-72 знайшлась на території мерії в Бучі майже через чотири роки після окупації

Небезпечна знахідка

На території Бучанської міської ради було виявлено російську осколкову протипіхотну міну ОЗМ-72 з маркуванням Москви. Про цю небезпечну знахідку повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук.

З метою забезпечення безпеки весь персонал міської ради був негайно евакуйований. На місці події працюють фахівці Оперативно-піротехнічної служби МРЦ ГУ ДСНС, спільно з працівниками Національної поліції. Правоохоронці та рятувальники здійснюють необхідні дії для локалізації загрози.

Згідно з інформацією експертів, міна ОЗМ-72 має смертельну зону ураження до 25 метрів, тому перебування поруч із нею є серйозною загрозою для життя людей. Після завершення всіх заходів вибухонебезпечний предмет буде доставлено на спеціальний полігон для подальшого знешкодження.

Міський голова підкреслив, що наслідки війни можуть проявлятися навіть через багато років після деокупації, і закликав мешканців бути максимально уважними та обережними. У разі виявлення підозрілих предметів слід негайно звертатися до відповідних служб.

Також повідомлялося, що в селі Мощун на території приватного домоволодіння місцевий житель виявив вибухонебезпечний предмет. Оперативно прибули рятувальники ДСНС, які вилучили боєприпас і передали його відповідним службам для подальшої утилізації.

Фото: Анатолій Федорук.

Створено за матеріалами: kyivschina24.com