Гаряче
18 Жов 2025, Сб

На Київщині витік кислоти з цистерни: рятувальники усунули небезпеку. ВІДЕО

Інцидент стався в четвер, 16 жовтня, у селі Росава, знаходячись в Обухівському районі. Рятувальники отримали повідомлення про витік азотної кислоти з вантажу фури. Про це повідомляють у ДСНС Київщини.

На місце події оперативно прибула група радіаційно-хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення з Білої Церкви. Разом із Мобільним рятувальним центром швидкого реагування ДСНС та фахівцями ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» загрозу вдалося ліквідувати.


Як стало відомо, азотна кислота витекла з однієї з цистерн, які транспортувала вантажівка. Рятувальники успішно перекачали небезпечну речовину в іншу ємність. Загрози для здоров’я та життя людей не виявлено.

Відео з місця події

Нагадаємо, азотну кислоту використовують у виробництві добрив, вибухових речовин, в металургії, а також для виготовлення пластмас, штучних волокон, лаків, барвників і навіть медичних препаратів.

«На Чернігівщині ракета „Іскандер“ впала на приватне подвір’я та не вибухнула».