Навроцький підтримав ідею розташування ядерного арсеналу в Польщі

Навроцький зазначив, що ядерна зброя матиме стримувальний ефект. Фото: facebook.com/Nawrocki25

Президент Польської Республіки Кароль Навроцький оголосив, що Польща готова стати частиною натівської програми “Ядерний обмін” і не відкидає можливість розміщення ядерної зброї на своїй території.

У ході інтерв’ю виданню Fakt він підкреслив, що наявність ядерного арсеналу слугуватиме важливим механізмом стримування агресивних дій.

“Досвід нашої нації свідчить про те, що Польща завжди уникала агресії і не використовувала свою зброю для нападу на інші країни”, – акцентував увагу Навроцький.

Він також зазначив, що зробить все можливе для забезпечення безпеки своїх громадян. На його думку, участь у ядерному обміні та доступ до ядерних технологій не підвищать ризики ескалації, а навпаки, зміцнять обороноздатність.

“З огляду на безпеку поляків, наявність ядерної зброї і участь у програмі спільного використання ядерних озброєнь було б слушним рішенням”, – додав Навроцький.

Президент Польщі Кароль Навроцький закликав НАТО активізувати зусилля, аби бути готовим до можливих військових конфліктів.

Про це він висловився під час інтерв’ю в рамках свого візиту до Німеччини. Стосовно масованого вторгнення російських дронів у польський повітряний простір він зазначив, що не має сумнівів у тому, “що це була пряма атака з Москви”.