Окупанти просунулись біля Андріївки – DeepState

У районі Зеленівки та Сухих Ялів ворог накопичує сили. Фото: t.me/DeepStateUA

Російські окупанти просунулися у районі Андріївки.

Вони накопичили сили у районі Зеленівки та Сухих Ялів, пише DeepState.

“Тепер вони почали застосовувати свої накопичення, окупувавши населений пункт Зеленівка повністю і розвивають свій успіх на Улакли, зайнявши південну частину села. Ворог вийшов на південно-східні околиці села Костянтинопіль і проводить закріплення.. Про масштабні штурмові дії на Улакли та Костянтинопіль ми писали ще 16 лютого і по цей день вони не припиняються”, – пишуть осінтери.

Ворог повністю зайняв село Дачне, яке йде наступним після Курахового. Довгий там були українські бійці, а просування в сторону Улаклів і Костянтинополя ставило під загрозу їх перебування там.

Уточнюється інформація про перебування когось між Удачним та Зеленівкою. Основною ціллю росіян є Андріївка.

Ворог намагається вирівняти ліні. бойового зіткнення, окупувавши населені пункти Андріївка, Улакли, Костянтинопіль nf Розлив.

“Подальший рух ворога покаже наступні цілі, які він перед собою поставить”, – підсумували у повідомленні.

Джерело