Зроби унікальний рерайт тексту, збережи його HTML теги, скріпти, плагіни, якщо є в тексті зображення, не видаляй їх, а просто прибери лишні теги із картинки, щоб картинка була без тегів(скриптів), все зроби згідно SEO правил, текст не повинен бути скорочений, чи щось видалено з нього, ось текст:
Минулого тижня в Києві пройшов ювілейний, десятий Atlas Festival. Як і торік, подія відбулася на території ТРЦ Blockbuster Mall — цю локацію обрали з міркувань безпеки. Вона дозволяє оперативно реагувати на повітряні тривоги й швидко евакуювати відвідувачів.
Захід тривав три дні — з 18 по 20 липня. Уже в перші два дні на вході не залишилося жодного квитка. Sold out. Кияни та гості міста шукали квитки онлайн, дехто намагався дістати кольорові браслети у тих, хто вже був на території.
Цього року Atlas зібрав понад 100 тисяч відвідувачів. На шести сценах виступили понад 100 артистів — серед них Бумбокс, Yarmak, Океан Ельзи, Жадан і Собаки, KOLA, O.Torvald, Без Обмежень, Курган & Agregat, Віталій Козловський та інші. Дві сцени були відкриті для всіх — вхід на них був вільним.








Головною метою фестивалю стало збирання коштів на підтримку сил протиповітряної оборони. Разом із партнерами організатори поставили планку — 100 мільйонів гривень. За словами CEO Atlas Festival Павла Немерюка, збір підтримує близько 75 підрозділів ППО:
«Час від часу ворог запускає по нас сотні дронів — по 300–400 за ніч. Саме тому для нас важливо допомогти військовим, які тримають небо над українськими містами».
Уже за перший день фестивалю вдалося зібрати понад 80 мільйонів гривень. А за підсумками трьох днів сума перевищила очікування — понад 105 мільйонів гривень.
THE RASMUS В УКРАЇНІ: БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО КОНЦЕРТ
Хедлайнером цьогорічного Atlas Festival став фінський гурт The Rasmus. Перед концертом музиканти відвідали лікарню Охматдит, долучившись до ініціативи фонду Good Donations, який вдруге співпрацює з фестивалем. Також вони вшанували загиблих українських захисників біля меморіалу на Софійській площі.
Під час пресконференції музиканти розповіли, що не сумнівалися у рішенні приїхати до України.




«Це навіть не про нашу хоробрість — це про вашу. Ми давно маємо звʼязок з Україною. Тут багато наших друзів, гарні спогади й потужна фан-база», — зазначили учасники гурту.
Фронтмен Лаурі Юльонен зізнався, що повітряна тривога в ніч перед виступом стала справжнім викликом:
«Це було шокуюче й страшно. Ми не були самі — з нами були місцеві, які підтримували. Але я справді злякався».
Попри повітряні тривоги, гурт The Rasmus вийшов на головну сцену вже за кілька годин після пресконференції. Соліст Лаурі Юльонен тримав у руках український прапор, а весь майданчик співав разом із музикантами. Родзинкою виступу стала спільна пісня з Kalush Orchestra — In The Shadows of Ukraine.






Під час концерту стався ще один особливий момент — один із глядачів зробив пропозицію руки й серця просто біля сцени, і почув у відповідь: «Так!».
МУЗИКА КРІЗЬ ДОЩ І ДРОНИ
Погода не була поблажливою: фестиваль супроводжував дощ, а вечори — повітряні тривоги. У перший день, під час виступу Бумбоксу, столицю атакували дрони. Тисячі людей змушені були перерватися і спуститися в укриття. Однак після відбою артисти повернулися на сцену, а глядачі — під сцени.
Попри це, наступного дня на виступи Океану Ельзи, Артема Пивоварова та інших артистів прийшла не менша кількість людей. У межах фестивалю діяли і благодійні активності. Зокрема, відбувся аукціон лотів від УАФ — на продаж виставили м’ячі та футболки з підписами гравців збірної України. Зібрані кошти теж спрямували на ППО.
Охочі могли також зробити донат в обмін на автографи зірок. Серед них — Ірена Карпа, The Rasmus, The Unsleeping, Zwyntar, O.Torvald, Курган & Agregat, МУР, Жадан і Собаки.
ІНКЛЮЗІЯ ТА ГРОМАДЯНСЬКИЙ ПРОСТІР ATLAS
Atlas Festival залишався відкритим для всіх — зокрема для людей з інвалідністю. На території працювала пільгова каса, облаштували пандуси, біотуалети підвищеного комфорту, спеціальну оглядову платформу біля головної сцени, а також асфальтовані підходи до фудкортів. Волонтери супроводжували тих, хто потребував допомоги.
Частиною фестивалю стала Алея громадських організацій — понад 40 ініціатив з різних регіонів країни презентували свої проєкти, проводили тренінги та майстер-класи. Говорили про права людини, інклюзію, волонтерство, освіту, культуру та медицину.









Окремі активності відбувалися у найбільшому сертифікованому укритті країни. Тут свої зони мали Третя штурмова бригада, Азов, Хартія та інші підрозділи. Відвідувачі могли пройти короткий курс з тактичної медицини, постріляти в інтерактивному тирі, спробувати симулятор дронів, придбати мерч і дізнатися більше про діяльність підрозділів — або навіть записатися до лав бригади.
Нагадаємо, що минулого року ATLAS у Києві відвідали близько 60 тисяч людей. За три дні на шести сценах ATLAS UNITED 2024 виступили близько 100 артистів різних жанрів та форматів (переважно українських).
Найпопулярнішими були Main Stage, де виступали знані українські виконавці, West Stage з альтернативними та рок-гуртами, що були просто неба, а також електронна сцена Aurora в окремому вільному приміщенні ТРЦ.