Поліція відкрила кримінальну справу про виконання російськомовних пісень на концерті на Бориспільщині

Поліція Київської області повідомила про інцидент, що стався на одному з концертів в регіоні, де звучали пісні російською мовою. Зараз правоохоронці Київщини з’ясовують всі обставини цієї події.

«Сьогодні, 14 червня, під час моніторингу соціальних мереж було виявлено пост, в якому повідомлялося, що на Бориспільщині під час концерту артист виконував пісні держави-агресора», — зазначили в поліції.

Інцидент стався вчора, 13 червня, в одному з населених пунктів.

Поліцейські внесли відомості до Єдиного обліку реєстрації заяв і повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інші події. Триває перевірка даного факту.

“Тіматі, який підтримав агресію Росії, анексію Криму та провів там сім концертів, отримав підозру від СБУ».