Фахівці сервісу порівняння цін E-Katalog розповіли про зростання попиту на Xiaomi, популярні моделі у 2025 році та де придбати смартфон за доступними цінами.
Згідно з даними Counterpoint Research, у минулому році Xiaomi обігнала Apple і Samsung за темпами зростання. Одна з можливих причин – відсутність Apple Intelligence на момент виходу 16 серії.
Високий попит на телефон Xiaomi зберігається завдяки лояльній ціновій політиці бренду, стабільній роботі техніки та виходу нових моделей серії Redmi Note і Xiaomi 14.
За прогнозами, попит на бренд продовжить зростати завдяки новим релізам та зміцненню позицій у категорії “преміум-доступні смартфони”. Також очікується активізація покупців напередодні літніх знижок.
Який смартфон обрати у 2025 році
За даними E-Katalog, серед найпопулярніших моделей – Xiaomi Redmi Note 13, Xiaomi 14 Pro та POCO X6, які зібрали найбільше переглядів і переходів до магазинів-партнерів. Покупців приваблює баланс потужності, дизайну й доступної ціни. Також зросла частка замовлень у категорії “середній+” – з екранами AMOLED, підтримкою 5G та оперативною пам’яттю від 8 ГБ.
Завдяки прайс-агрегатору споживачі мають змогу обрати не тільки смартфон, який відповідає всім сучасним вимогам, а й найкращу цінову пропозицію на ринку. Сервіс надає дані про ціни на одну й ту саму модель у сотнях магазинів, що значно пришвидшує пошук.
Наприклад, ціна на популярний смартфон Xiaomi може коливатися в межах 1500-4000 грн залежно від продавця, акцій чи регіону доставки. Завдяки прайс-агрегатору покупець бачить повну картину ринку й не переплачує.
Що важливо
● Фільтри за параметрами. Легко обрати потрібний обсяг пам’яті, колір, тип екрану або підтримку 5G. На ek.ua є можливість відфільтрувати навіть за призначенням – для військових і туризму, для ігор та з хорошим звуком, для літніх людей тощо.
● Рейтинг продавців. Прайс-агрегатор показує надійність магазинів, на основі відгуків реальних клієнтів.
● Історія цін. Можна простежити, як змінювалась вартість смартфона останніми місяцями – це корисно перед розпродажами та допомагає перевірити доброчесність магазину.
● Актуальність. Інформація оновлюється автоматично – покупець бачить лише реальні залишки й ціни.
Ще один плюс – відсутність нав’язування. На відміну від маркетплейсів, прайс-агрегатори не просувають один конкретний магазин, а дають чесне порівняння.
Про компанію
Багатофункційний сервіс пошуку товарів та порівняння цін E-Katalog з 2001 року допомагає користувачам знаходити найвигідніші пропозиції на товари від тисяч інтернет-магазинів. Платформа дозволяє швидко порівняти ціни, характеристики та відгуки, забезпечуючи прозорий і зручний процес вибору.
Контакти
[email protected]