У ніч проти 7 серпня в результаті великої атаки безпілотників у кількох регіонах Росії спалахнули пожежі на важливих стратегічних об’єктах.
Про це стало відомо з повідомлень російських Telegram-каналів, а також від губернатора Краснодарського краю Веніаміна Кондратьєва і Міністерства оборони РФ.
В Краснодарському краї відбувається пожежа на Афіпському нафтопереробному заводі – відео цього інциденту було опубліковано в Telegram-каналі.
Кондратьєв зазначив, що дрони також атакували Слов’янськ-на-Кубані. Він повідомив, що внаслідок удару одна людина отримала травми. Пізніше, посилаючись на місцевих жителів, Astra вказала на пожежу у військовій частині №61661 у цьому ж місті.
Крім того, безпілотники нанесли удари по акваторії поблизу Новоросійська – в цій зоні розташовані стратегічні об’єкти, такі як порт, мазутний термінал і термінал компанії “Транснєфть”.
Міністерство оборони РФ офіційно заявило, що за ніч було знищено або перехоплено 82 українських дрони. За даними, 10 з них – у Ростовській області, дев’ять – у Краснодарському краю, сім – у Волгоградській, чотири – у Бєлгородській, а по одному – в Курській та Орловській областях.
Ще 31 дрон нібито був знищений над Азовським морем, вісім – над Чорним морем, а 11 – над тимчасово окупованим Кримом.
Однак, Міністерство оборони РФ традиційно не уточнює повну кількість дронів, які атакували країну, і замовчує про реальні наслідки цих атак.
У Росії також повідомили про атаку безпілотників на залізничні станції у Волгоградській області в ніч проти 7 серпня.
Згідно з даними місцевої влади, у місті Суровикіно через удар по залізничній станції сталося займання.