Олександр Сирський назвав це угруповання військ найпотужнішим, яке несе на собі основний тягар протистояння весняному наступу ворога та знищує його найкращі сили і засоби.
Зокрема, за інформацією Сирського, на Покровському напрямку, наші воїни щодня зупиняють близько 30 штурмових дій противника, завдають російським окупантам значних втрат.
«Ми продовжуємо оборонну операцію, проводимо контрнаступальні дії і маємо певні успіхи. За останні тижні звільнили близько 16 квадратних кілометрів території в районі населених пунктів Удачне, Котлине, Шевченко», — повідомив Сирський.
Він підкреслив, що противник не змінив свої плани — відтіснити підрозділи Збройних Сил України за межі Донеччини і Луганщини та вийти на адміністративні кордони цих областей. Однак, задум ворога залишається нереалізованим.
Читайте також: «„Дзеркало, у яке має подивитися весь світ“: у Києві презентували документальний фільм про Курщину».
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»