Пушич пішов з посади головного тренера “Шахтаря”


“Шахтар” завершив співпрацю з головним тренером Маріно Пушичем.

Разом із наставником клуб залишає його штаб, повідомляється на офіційному сайті клубу.

“Дякуємо Маріно Пушичу та його асистентам за самовіддану та якісну роботу, найвищій рівень професіоналізму, особисту мужність і стійкість, за яскраві перемоги, титул і трофеї, красиві й незабутні емоції. Ваші імена та досягнення назавжди вписані в історію Шахтаря. Окрема подяка за активну підтримку України й українців”, – йдеться у заяві.

Пушич очолив Шахтар у жовтні 2023 року. Протягом цього часу команда провела під його орудою 71 офіційний матч, здобувши 44 перемоги за 13 нічиїх та 14 поразок із загальною різницею мʼячів 139:71.

З Пушичем “гірники” здобули три трофеї: зробили золотий дубль у сезоні 2023/24 та виграли Кубок України у поточній кампанії. При цьому сезон 2024/25 Шахтар завершив лише на третьому місці в УПЛ.

Донецький “Шахтар” став володарем Кубка України сезону 2024/25, перемігши у фіналі київське “Динамо” в напруженій серії пенальті.

Попри поразку в фіналі, біло-сині зберігають хороші шанси на золото УПЛ, випереджаючи найближчого переслідувача на п’ять очок за два тури до фінішу. “Шахтар” уже втратив математичні шанси на чемпіонство.

Джерело