Вчителька ліцею імені Густава Олізара написала:
«Сьогодні внаслідок жорстокої нічної атаки ми втратили трьох наших дітей.
Учні нашого ліцею — одинадцятикласник Роман, шестикласниця Тамара та третьокласник Станіслав — більше не прийдуть до своїх класів, не сядуть за парти, не усміхнуться друзям…»
Фото їх зруйнованого будинку та рятувальника, який спустошено дивиться після розбирання завалів і страшних знахідок, поширили у соцмережах та ЗМІ. Мама дітей у дуже важкому стані, татко — у лікарні.
Ліцей №1 імені Густава Олізара Коростишівської міської ради написав про дітей і показав їх світлини.
«У Роми через лічені дні мав бути випускний — день, якого він чекав із надією та мріями. А у його молодших брата й сестри попереду було ще стільки перших дзвінків, екскурсій, свят, відкриттів, щасливих моментів дитинства… Але все це обірвала війна».
Уся шкільна родина відчуває сильний біль.
«Висловлюємо найщиріші співчуття рідним і близьким. Схиляємо голови в скорботі.
Нехай світла пам’ять про Рому, Тамару й Станіслава залишиться з нами назавжди.
Ніколи не пробачимо», — пишуть вчителі і учні.
Усі бажаючі можуть долучитися до збору коштів на допомогу цій родині, щоб підтримати їх у цей надзвичайно важкий час, перерахувавши гроші на карту
Номер картки банки 4441 1111 2430 2153*.
«Вечірній Київ» писав про те, що на Київщині продовжують виявляти тіла загиблих від нічної атаки рф.