Вранці в середу, 6 серпня, російські військові скинули щонайменше чотири авіабомби на базу відпочинку у Запорізькому районі. За попередніми даними, двоє людей загинули, ще 12 отримали поранення. Цю інформацію повідомили у ДСНС Запоріжжя.
Рятувальники надали допомогу постраждалим та передали їх медикам. Всіх відпочивальників евакуювали з небезпечних територій. Наразі надзвичайники ліквідують вогонь в надвірних спорудах, автомобілях та п’яти осередках горіння на відкритій місцевості.
Внаслідок обстрілу пошкоджено 9 одноповерхових будиночків для відпочинку. Начальник Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що серед поранених є двоє дітей, один з яких у тяжкому стані, знаходиться під наглядом лікарів.
Згідно з попередньою інформацією, росіяни атакували базу відпочинку фугасними авіабомбами.
«Росіяни обстріляли Лозову: загинув залізничник, десятеро людей постраждали».