Дослідники дійшли до спільної думки, що знаменита точка G у жінок є частиною клітора, а вагінальний оргазм – лише соціальний міф.
Проте в суспільстві все ще ходять чутки, що вагінальний оргазм буває, якщо стимулювати інші зони піхви? Насправді, у вагіні майже немає нервових закінчень, зазначає сексологиня Євгенія Остапова.
“Чи відчувають жінки тампон чи менструальну чашу всередині? Багато з них скажуть, що ні. Звісно, чутливість можна розвивати (наприклад, під час мастурбації), але не в тих ділянках, де немає нервових закінчень. Чутливість підвищена лише у верхній третині вагіни, там, де знаходяться цибулини клітора. Таким чином, клітор виступає переможцем у “битві оргазмів” – незалежно від того, як підійти до жінки, саме від клітора залежить досягнення піку задоволення”, – підкреслила Євгенія Остапова.
Існує кілька способів стимуляції, масажу або погладжування клітора. Можна виконувати кругові рухи чи легкі поплескування: розмістіть великий і вказівний пальці на кліторі і рухайте ними вперед-назад.
Додавайте кругові рухи, варіюючи темп і тиск за вашим бажанням. Яскравий оргазм вам гарантовано.
Близько 80% жінок мають труднощі з досягненням кульмінації через дії партнера. Або ж просто не розуміють своє тіло.
Недостатня кількість мастила – одна з причин. На його утворення впливають гормональний дисбаланс, психологічні фактори, неправильний питний режим, вживання ліків, хронічні захворювання. Також відсутність прелюдії або занадто коротка її тривалість заважають жінці повністю збудитися.