Сікорський заявив, що Путін знущається з Трампа і не хоче миру

Фото: ОП

Глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський повідомив, що президент США Дональд Трамп має усвідомити, що російський лідер Володимир Путін відкрито знущається з нього і не має наміру закінчувати військові дії проти України.

У своєму інтерв’ю на американському телеканалі PBS Сікорський прокоментував можливість, що Трамп все ж ухвалить рішення щодо запровадження санкцій проти Росії.

“Президенту Трампу вже настав час усвідомити, що Путін насміхається з нього. Замість бажаного миру, який сподівалися досягти перед самітом на Алясці, путінське керівництво лише нарощує масштаб безпілотної війни – спершу проти України, а тепер і проти НАТО”, – підкреслив він.

Сікорський зазначив, що світова спільнота повинна вжити рішучих заходів, щоб дати зрозуміти Кремлю, що його амбіції відновлення Російської імперії приречені на невдачу.

Глава польського МЗС також наголосив на підтримці Варшавою дипломатичних ініціатив, спрямованих на припинення конфлікту, та прагненні до швидкого миру для України.

“Однак, ми вважаємо, що Путін реагуватиме лише на сильні і рішучі дії. Він занадто довго експлуатував добру волю президента Трампа”, – додав польський міністр.

В ніч на 10 вересня російські дрони неодноразово порушували повітряний простір Польщі.

Згідно з оновленими даними, до двох десятків безпілотників могли увійти в польський повітряний простір. Як повідомив президент Володимир Зеленський, перше перетин кордону було зафіксовано близько 00:50 на ділянці між Україною та Польщею.

Українська сторона одразу ж проінформувала польських партнерів про переміщення дронів через відповідні канали. Десятки апаратів також рухалися вздовж кордону між Україною та Білоруссю, а також у напрямку західних областей України.