У Національному музеї Тараса Шевченка вже протягом 9 років діє Дитячий центр музею.
Це креативний простір, де діти разом з батьками мають можливість творчо займатися та знайомитися з музейною експозицією в ігровій та адаптованій для віку дітей формі. Команда однодумців методично розробляє і проводить численні майстер-класи та цикли занять для малечі різного віку (від 0 до 12 років).
Детальніше про сам центр та його заходи можна знайти на сайті, а також у соціальних мережах — у Facebook-групі та на сторінці в Instagram.
Крім заходів, команда центру до Дитячого фестивалю PLAY музей та літніх канікул організувала ігрову кімнату, яка буде цікава відвідувачам різного віку.

У ігровому просторі представлені зони для фотографування, Дерево бажань, гра-бродилка з копіями найбільш відомих робіт Тараса Шевченка, а також великі куби-пазли, з яких можна створити найвідомішу олійну роботу Шевченка.
Крім того, у ігровій кімнаті можна переглянути освітній мультфільм про різні жанри в образотворчому мистецтві на прикладах робіт Тараса Шевченка. Цей мультфільм створений студентами Інституту екранних мистецтв КНУТКІТ імені Карпенка-Карого у співпраці з командою музею.



Сам простір оформлений копіями робіт Марії Примаченко, а також офортів, акварелей і олійних портретів Тараса Шевченка. У центрі знаходиться одна з його найвідоміших картин «Катерина».
Знайти ігрову кімнату можна, слідуючи кольоровою стежкою в атріумі.
Коли: простір працюватиме до кінця червня 2025 року.
Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 12
Вартість: за вхідним квитком до музею: 150 грн — повний, 70 грн — дитячий та пільговий.
Нагадаємо, що у столиці під час Чілдрен Кінофесту покажуть найкращі європейські фільми для дітей та підлітків. 12-й фестиваль проходитиме з 13 по 22 червня. Безкоштовні покази у Києві відбудуться в 5 кінотеатрах.