У Києві відбувся фестиваль богатирського багатоборства серед військових та силовиків

У столиці відбулися всеукраїнські змагання з богатирського багатоборства між військовослужбовцями, ветеранами та представниками силових структур, серед яких були й київські рятувальники.

У Києві пройшов всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Фестиваль з богатирського багатоборства» серед категорії «Мілітарі» — військовослужбовців, ветеранів війни, представників МВС та інших силових структур.

Учасники з різних регіонів України змагалися у вправах, що перевіряють силу та витривалість: тягнули сани, виконували «прогулянку фермера», богатирську тягу та фронт-холд. Серед учасників були також адаптивні атлети, які показали вражаючі результати та довели, що справжня сила полягає у волі та характері.

Серед переможців виявилися рятувальники столиці. Олександр Баран зайняв перше місце у ваговій категорії до 105 кг, а Максим Перепечаєв посів друге місце у категорії до 80 кг.

Організатори підкреслили, що такі змагання сприяють популяризації спорту, зміцненню фізичної підготовки та обміну досвідом між представниками силових структур.