Макарівський голова Вадим Токар показав світлини, як завершують будівництво укриття в Пашківському ліцеї. Роботи там — на фінальному етапі.
«У Пашківському ліцеї активно тривають роботи з облаштування сучасного укриття для забезпечення безпеки наших учнів», — повідомив Токар.
Проєкт реалізується в рамках співпраці з Міжнародною організацією з міграції, і вже зроблено чимало!
На світлинах видно, що вже завершили облаштування санвузлів. Також пофарбували стіни. Виконали укладання підлоги.
Наступним етапом стане встановлення вентиляційної системи, опалення та освітлення, щоб укриття відповідало всім сучасним стандартам безпеки та комфорту.
У Макарівській громаді дякують партнерам за підтримку та створення безпечного середовища для українських дітей.
Загалом у школах та садках Київщини наразі є 1285 укриттів.
Їх також облаштовують у понад 90 закладах освіти.
Також будують їх у 22 школах та дитячому садку, 67 укриттів ремонтують, ще в 4 освітніх закладах планують встановити модульні укриття. Це дозволить збільшити кількість місць в укриттях на понад 16 тисяч.
Раніше повідомлялося, що на Київщині для учнів однієї зі шкіл збудували наземне укриття.А у місті Українка на Київщині з’явилось сучасне укриття подвійного призначення для школярів.