Маршрут проходитиме від зупинки громадського транспорту «Вознесенський узвіз» до підприємства об’єднання громадян «Київське учбово-виробниче підприємство № 3 Українського товариства сліпих».
В рамках поточного ремонту спеціалісти КП ШЕУ Шевченківського району створюють ще один безперешкодний підхід.
Як інформують у Департаменті транспортної інфраструктури, на цьому об’єкті встановлюють тактильні смуги для зручності навігації, знижують бордюри на підходах до пішохідних переходів і ремонтують ділянки тротуару, які потребували поліпшення.
Такий підхід дозволяє зробити повсякденний рух містом простішим і більш безпечним для всіх.
«Нагадаємо, в межах реалізації Плану заходів із створення безбар’єрного простору в Києві триває облаштування доступних входів у всіх районах столиці. Зокрема, дорожники забезпечують зручні та безперешкодні підходи до важливих соціальних об’єктів: ЦНАПів, Національного військово-медичного клінічного центру „Головний військовий клінічний госпіталь“, Інформаційно-консультаційного центру Фонду гарантування вкладів фізичних осіб тощо», — зазначено у повідомленні.
Також рекомендуємо: у Театрі на Лівому березі створено безбар’єрний простір для відвідувачів.