Цьогоріч у Києві на базі закладів вищої освіти відбудуться науково-практичні форуми.
Темою заходів стануть виклики сучасного мегаполіса та пошук інноваційних рішень для забезпечення сталого розвитку міста.
Про це під час засідання Київського науково-інноваційного кластера повідомив директор комунальної науково-дослідної установи «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста» Сергій Павловський.
«Ми створюємо платформу, де наука втілюватиметься в життя через практичні рішення. Участь у наукових форумах візьмуть експерти з багаторічним досвідом. Застосування міждисциплінарного підходу дасть можливість розширити кут зору на сучасні виклики та сформувати інноваційні пропозиції для впровадження у сфери життєдіяльності міста. У межах Київського науково-інноваційного кластера ми працюємо над посиленням ролі аналітики та наукових досліджень у питаннях прогресу столиці», — сказав Сергій Павловський.
Науково-практичні форуми стануть першим кроком до створення Наукового парку, який об’єднає науковців, підприємців, технологічні компанії та інвесторів. Його мета — сприяти впровадженню наукових розробок у бізнес та розвитку високотехнологічних стартапів.
Під час засідання також представили концепцію впровадження бізнес-освіти у школах Києва та проєкт соціального підприємництва #Studbiz. Ініціатива громадської організації «School of ME: Школа усвідомленого підприємництва» допомагає школярам пройти шлях від створення ідеї до запуску власної справи, що дозволяє їм розвивати підприємницькі навички та краще розуміти свої професійні інтереси.
Участь у засіданні Київського науково-інноваційного кластера взяли ректори й проректори університетів, а також представники управлінь освіти районних адміністрацій столиці.
Днями стало відомо, що у столиці зроблять платформу для підготовки спеціалістів у сфері кулінарії. Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».
Олександра ПЛАКІНА, «Вечірній Київ»