Чемпіон світу за версіями WBA, WBC та IBF у надважкій вазі Олександр Усик зазначив, що ані він, ані брати Клички не можуть досягти рівня одного з найвеличніших боксерів в історії – Мухаммеда Алі.
Усик підкреслив, що ні він, ні брати Клички не дотягують до цього рівня.
Після завершення попередньої частини кар’єри боксер оголосив про бажання повернутися на ринг у 2026 році. Він також підтвердив намір провести бій з американським боксером Деонтеєм Вайлдером.
Український чемпіон отримав дозвіл на добровільний захист титулу WBC, що дозволяє йому самостійно вибрати суперника для наступного поєдинку.
Чемпіон світу у надважкій категорії Олександр Усик (24-0, 15 КО) висловив свою позицію з приводу рішення відмовитися від титулу WBO.
Боксер залишив короткий коментар на своїй сторінці в Instagram: “Доброго ранку всім. Дякую WBO за підтримку”, – написав він.
Цей крок призвів до того, що Усик офіційно перестав бути абсолютним чемпіоном світу, проте зберігає титули IBF, WBA та WBC. Пояс WBO було передано новому чемпіону – Фабіо Вордлі.
