Як позбутися жиру на животі: поради експертів

Як позбутися жиру на животі: поради експертів ФОТО:

Вечірні прогулянки можуть стати важливим елементом у боротьбі з надмірною вагою, зокрема в області живота.

Це не лише спосіб розслабитися після робочого дня, але й потужний інструмент для спалювання жиру, за умови правильного підходу до часу та інтенсивності, пише Eatthis.

Ходьба після вечері допомагає не тільки нормалізувати рівень цукру в крові, покращує травлення та прискорює метаболізм, але й знижує стрес, що безпосередньо пов’язано з накопиченням жиру на животі. Високий рівень кортизолу, гормону стресу, змушує організм відкладати жир, особливо в області живота. Вечірня прогулянка ефективно знижує рівень цього гормону, сприяючи вивільненню ендорфінів, що підвищують настрій і стимулюють спалювання жиру.

Окрім того, такий вид фізичної активності допомагає регулювати якість сну. Поганий сон підвищує рівень гормону голоду греліну та знижує рівень лептину, що ускладнює контроль ваги. Вечірня прогулянка дозволяє налаштувати циркадні ритми і сприяє більш відновлювальному сну, що також допомагає у втраті жиру.

Для досягнення кращих результатів у зниженні жиру на животі, важливими є як тривалість, так і інтенсивність прогулянки. Рекомендується пройти від 30 до 60 хв. швидким темпом. Початківці можуть почати з 30 хв., а ті, хто прагне більш виражених результатів, можуть збільшити тривалість прогулянки до 45-60 хв. для більш значного дефіциту калорій.

Ключовим є підтримання інтенсивності, при якій ви будете відчувати легку задишку. Зазначено, що швидкість ходьби має відповідати 60-70% від вашого максимального серцевого ритму. Така інтенсивність ідеальна для окислення жирів, що призводить до збільшення спалювання калорій не тільки під час прогулянки, а й після неї.

Стратегії для більш ефективного спалювання жиру

1. Ходьба по похилій поверхні або сходах: Підйоми по сходах чи на схилі активно задіюють м’язи сідниць і литок, що підвищує енергетичні витрати та прискорює спалювання жиру.

2. Обтяжений жилет або легкі гантелі: Важкий жилет додає додаткове навантаження без шкоди для суглобів і збільшує витрату калорій, прискорюючи серцевий ритм.

3. Інтервальна ходьба: Варіювання темпів, наприклад, 3 хвилини помірної ходьби та 1 хвилина швидкої, допомагає значно підвищити ефективність тренування.

4. Вправи з власною вагою: Додавання коротких силових вправ, таких як присідання або віджимання під час прогулянки, підтримує високий пульс та збільшує спалювання калорій.

Вечірні прогулянки не лише допомагають знизити вагу, а й знижують стрес, покращують сон та регулюють гормональний фон. Пам’ятайте, що важлива не тільки тривалість та інтенсивність прогулянки, але й регулярність. Постійні вечірні прогулянки стануть ефективним інструментом у боротьбі з жировими відкладеннями на животі та сприятимуть загальному здоров’ю.

Деякі продукти харчування та напої можуть мати значний негативний вплив на здоров’я зубів.

Вони пошкоджують, фарбують і утворюють карієс, розповідає Yahoo Life стоматолог із ортодонтичної та відбілюючої студії Boca у Міссурі Ерін Фраундорф.

“Хороше загальне правило полягає в тому, що якщо щось може забруднити білу футболку, це також може забруднити ваші зуби. Такі речі, як кава, чай, червоне вино, газовані напої, спортивні напої, помідори, каррі та ягоди містять пігменти, які прилипають до емалі зубів і залишають плями на поверхні”, – каже вона

Джерело