“Є досить неочікувані”: Зеленський розповів, чи відправлять країни контингент в Україну

Заява Зеленського щодо миротворців. Фото: скріншот відео

На цей момент немає конкретних підтверджень від міжнародних партнерів про їх готовність направити військові контингенти в Україну, однак певні сигнали вже з’являються.

Є дуже несподівані кандидати. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час брифінгу, згідно з інформацією Gazeta.ua.

“Підтверджень наразі немає. Ми поки що не маємо конкретики, адже підтвердження – це коли конкретна країна оголошує цифри і свої зобов’язання”, – зазначив Зеленський.

Разом з тим, він додав, що є країни, які теоретично можуть здійснити такі кроки, серед них є як очікувані, так і “дуже несподівані”.

“Це не для інтриги, я просто ділюся інформацією, що маю”, – уточнив президент.

Зеленський озвучив три основні блоки гарантій безпеки для України. Він підкреслив, що ключовими моментами є фінансування армії та зобов’язання партнерів у рамках статті 5 НАТО.