Запоріжжя нещадно обстріляли окупанти – подробиці


У ніч на 17 червня, в умовах ракетної загрози, в Запорізькій області пролунали вибухи, і на одному з підприємств виникла пожежа.

Зранку голова ОВА Запорізької області Іван Федоров повідомив про пошкодження багатоповерхового житлового будинку та гуртожитку в Запоріжжі.

“Вибухова хвиля пошкодила вікна більш ніж у 50 квартирах. Також постраждали майже 30 гаражів у кооперативі. На щастя, не було жертв”, – зазначив він у своєму дописі в соціальних мережах.

https://t.me/ivan_fedorov_zp/20787?embed=1" width="590" height="451" frameborder="none" allowfullscreen="allowfullscreen

Протягом доби окупанти здійснили 543 обстріли по 14 населених пунктах Запорізької області.

В результаті російського дронового нападу в Одесі в ранні години 17 червня сталися пожежі. Є жертви та руйнування, тривають пошуки людей під завалами.