Оптимальна кількість рушників для кожного члена родини залежить від звичок і способу життя. Проте існує стандартний набір, якого варто дотримуватись.
Розглянемо, скільки рушників слід мати вдома, щоб забезпечити комфорт і порядок не лише у ванній кімнаті, але й у шафі.
Одного чи двох рушників точно недостатньо. Вони використовуються для різних цілей: для тіла, обличчя, рук, ніг, кухні та навіть для гостей.
Лікарі наголошують, що не варто витирати все тіло одним рушником. Окремо потрібно мати рушник для обличчя, інтимної гігієни, для рук і ніг. Власницям довгого волосся рекомендується придбати спеціальний рушник.
Щодо частоти заміни рушника, вона може відрізнятися в залежності від сезону. Експерти рекомендують, що взимку рушники можна міняти раз на тиждень, тоді як влітку – щодня.
Сушити рушник після кожного використання також є суттєвим, щоб уникнути поширення бактерій.
У сім’ях варто враховувати, чи є у когось із членів сім’ї проблеми зі шкірою або грибком. У такому випадку рушники повинні бути обов’язково індивідуальними.
Таким чином, для кожної людини має бути щонайменше чотири рушники, як радять фахівці.
Рушники з ванної кімнати потрібно прати частіше, ніж зазвичай прийнято.
Часто після прийому душу чи ванни люди залишають рушники сушитися і не замислюються про їх прання, поки вони не почнуть неприємно пахнути. Лікарі стверджують, що такий підхід може суттєво зашкодити здоров’ю. Невипраний рушник може бути не лише негігієнічним, але й спричинити інфекції від бактерій, які ви залишили на ньому день чи тиждень тому.