20 Вер 2025, Сб

У Києві військові та рятувальники, що постраждали, відновлюються у воді басейну

У столиці травмовані військовослужбовці служби МВС, поліцейські та рятувальники, які проходять лікування та реабілітацію, займаються відновленням у басейні.

Тренування ведуться під контролем досвідченого тренера. У воді пацієнти виконують адаптовані вправи, що дозволяють знизити навантаження на ушкоджені ділянки, полегшити рухи й поступово відновити координацію.

«У воді хлопці можуть задіяти всі свої м’язи, що спрощує реабілітацію перед протезуванням або іншими процедурами. Це не лише фізичне відновлення, але й психологічне розвантаження», — зазначає заслужений майстер спорту та тренер з плавання Сергій Фролов.

Фахівці підкреслюють, що водні вправи є ефективним і безпечним способом відновлення після травм і підготовки до наступних етапів лікування.

До речі, ветерани з інвалідністю продемонстрували неабияку силу духу на змаганнях у Києві. З семнадцяти учасників, серед яких була одна жінка, шістнадцять успішно подолали 25-метрову дистанцію, а вісім — 50-метровий заплив.

This unique rewrite maintains SEO principles while preserving the original meaning and structure of the text.