Гаряче
10 Чер 2026, Ср

«Контрабандний маршрут» із України за 13 тисяч доларів: в Одеському регіоні оголосили підозру трьом особам, серед затриманих – киянин

В Одеській області виявлено канал незаконного переправлення чоловіків через державний кордон України, до якого залучені троє осіб. Про це повідомили представники Держприкордонслужби.

За інформацією слідства, 58-річний мешканець Одеси шукав охочих виїхати з України, обіцяючи їм «безпечний маршрут» через придністровську частину українсько-молдовського кордону. Для реалізації схеми він залучив двох спільників, які займалися логістикою та перевезенням «клієнтів» до прикордонної зони.

Вартість послуги складала 13 тисяч доларів США, за умови поетапної оплати: спершу аванс у розмірі 1000 доларів, а решту суми – під час безпосереднього трансферу до кордону.

Правоохоронці зупинили автомобіль, в якому перебували два пособники разом із чоловіками мобілізаційного віку, яких транспортували в бік прикордонної зони. Одним із затриманих виявився учасник перевезення.

Водночас в Одесі затримали 58-річного організатора під час отримання 12 тисяч доларів США – основної частини оплати – від дівчини одного з «клієнтів».

«Усім трьом фігурантам повідомлено про підозру за ст. 332 КК України, а також обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави», – йдеться в офіційному повідомленні.

Також стало відомо, що в столиці до суду постане чоловік, якого обвинувачують в організації незаконного перетину державного кордону для військовозобов’язаних. За даними слідства, він вимагав 10 тисяч доларів США за свої «послуги», пропонуючи нелегальний виїзд з України.

Фото: Держприкордонслужба

Створено за матеріалами: kyivschina24.com