У столиці правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності водія, який закріпив на даху свого автомобіля муляж протипіхотної міни та пересувався з ним містом. Про це повідомили у поліції.
До правоохоронців звернулися стурбовані мешканці, які помітили на автомобілі предмет, схожий на боєприпас. Повідомлення надійшло на спецлінію 102 – заявники повідомили, що вулицями перебуває Volkswagen із підозрілим об’єктом на даху.
На місце виїхала слідчо-оперативна група разом із вибухотехніками. Під час перевірки встановили, що автомобіль належить 38-річному жителю столиці. Чоловік самостійно виготовив на 3D-принтері муляж протипіхотної міни ПФМ-1, відомої як «Пелюстка», та закріпив його на транспортному засобі.
За результатами перевірки поліцейські склали на водія адміністративний протокол за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення – дрібне хуліганство. Матеріали справи були передані до суду.
У поліції наголошують: навіть імітація вибухонебезпечних предметів у публічних місцях є неприпустимою. Такі дії можуть викликати паніку серед громадян та відволікати екстрені служби від виконання реальних невідкладних завдань.
Нещодавно також повідомлялося, що у Дарницькому районі столиці правоохоронці вилучили безпілотник типу «Shahed», який місцевий мешканець перевозив на даху свого автомобіля. Власником автомобіля виявився 30-річний чоловік, який очолює громадську організацію. За його словами, він планував передати цей «шахед» до музею.
Фото: поліція.
Створено за матеріалами: kyivschina24.com

