У Шевченківському районі столиці на вулиці Нагірній стався серйозний комунальний інцидент — на проїжджій частині раптово утворилося глибоке провалля асфальту. У пастку дорожнього покриття, що просіло, вже встиг потрапити пасажирський автобус, який частково провалився під землю колесами. Про це повідомили місцеві телеграм-канали.
Через аварійний стан ділянки дороги та проведення невідкладних ремонтних робіт оперативно внесено зміни у схему роботи громадського транспорту.
У комунальному підприємстві «Київпастранс» офіційно підтвердили, що рух міського автобусного маршруту №31 по вулиці Нагірній наразі повністю призупинено.
На час ліквідації наслідків провалу та відновлення дорожнього полотна транспорт курсуватиме в об’їзд — по вулиці Загорівській. Водіїв та пасажирів просять враховувати цю інформацію під час планування своїх поїздок містом.
Також повідомлялося, що у Києві сталась ДТП, внаслідок якої загинула літня жінка. Столичні правоохоронці з’ясовують обставини. Аварія сталась у Дарницькому районі за участю вантажного автомобіля, який перебував у заторі в третій смузі руху в напрямку вулиці Отамана Зеленого.
Фото: з відкритих джерел
Створено за матеріалами: kyivschina24.com
