У столиці до суду потрапить колишній посадовець комунального об’єднання «Київзеленбуд», якого звинувачують у службовій недбалості під час реконструкції парку «Орлятко». Про це інформує Київська міська прокуратура.
Згідно з матеріалами слідства, у 2023 році він відповідав за технічний нагляд за ремонтними роботами в Солом’янському районі, проте не забезпечив необхідного контролю за їх обсягами та вартістю. В результаті з міського бюджету було переплачено 670 тисяч гривень.
Дії обвинуваченого кваліфікували згідно з ч. 2 ст. 367 КК України — службова недбалість, що призвела до важких наслідків для громадських інтересів.
Водночас зазначається, що під час досудового розслідування нанесені збитки були повністю відшкодовані.
Також зазначається, що в рамках операції «Чисте місто» Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повідомили про нові підозри у справі стосовно заволодіння земельними ділянками в столиці. Підозру оголосили колишньому заступнику голови Київської міської державної адміністрації та його спільнику. Їм інкримінують спробу заволодіння двома земельними ділянками у місті за попередньою змовою групи осіб.
Фото: Київська міська прокуратура
Створено за матеріалами: kyivschina24.com
