Уранці 7 грудня у Святошинському районі Києва сталася пожежа в одному з медичних закладів. Загоряння виникло в реанімаційному відділенні лікарні на вулиці Відпочинку, повідомили у Головному управлінні ДСНС у столиці.
Сигнал про займання надійшов до Служби порятунку о 07:41. Оперативно прибули підрозділи рятувальників, які змогли повністю ліквідувати пожежу о 08:20. Вогонь охопив площу приблизно 15 квадратних метрів.
В ході гасіння надзвичайники евакуювали шістьох осіб, з яких двоє були маломобільними та потребували допомоги під час транспортування. Інформації про постраждалих наразі не надходило.
Причину займання та всі обставини інциденту встановлюватимуть правоохоронні органи.
Також повідомлялося, що у Києві рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на Оболоні, під час якої загинув чоловік. У приміщенні було сильне задимлення. Під час проведення оперативних робіт на кухні рятувальники виявили тіло чоловіка. Медики констатували його смерть – ознак життя у постраждалого не було.
Фото: Головне управління ДСНС у столиці.
Створено за матеріалами: kyivschina24.com


