У селищі Пісківка Бучанського району 56-річний місцевий мешканець, який раніше мав судимості, відкрито заволодів майном 66-річного чоловіка. Інцидент стався після спільного вживання алкоголю на території вокзалу. Про це повідомляє поліція.
Коли потерпілий вийшов з приміщення, нападник підійшов до нього ззаду та вдарив кулаком у потилицю. Після цього він забрав гроші з кишені і втік з місця події.
Оперативники Бучанського районного управління поліції швидко встановили особу злочинця та затримали його в установленому порядку. За процесуального керівництва Бучанської окружної прокуратури чоловіку повідомлено про підозру згідно з ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України (розбій).
Також повідомлялося, що на Бучанщині правоохоронці висунули підозру особі, яка незаконно заволоділа припаркованим автомобілем.
Фото: поліція
Створено за матеріалами: kyivschina24.com
