У столиці триває відновлення теплопостачання після масованої атаки ворога 9 січня. Станом на сьогодні без опалення залишаються 67 багатоповерхових будинків – з понад 6000, які тимчасово були без тепла одразу після удару. Про це повідомляє мер міста Віталій Кличко.
Комунальні служби працюють безперервно – вдень та вночі – щоб ліквідувати ушкодження критичної інфраструктури та якнайшвидше забезпечити тепло в домівки городян. Реалізації робіт ускладнюють низькі температури та масштаб руйнувань.
Екстрені відключення електроенергії
Паралельно енергетики продовжують відновлювати електропостачання. Наразі місто живе в умовах екстрених відключень світла, оскільки енергосистема зазнала серйозних ушкоджень внаслідок ворожих атак. У міській владі підкреслюють: ситуація залишається складною.
Морозна погода триватиме, а ворог й надалі намагатиметься атакувати українські міста та об’єкти інфраструктури, щоб підломити стійкість суспільства. Влада відзначає, що тільки спільними зусиллями – працюючи кожен на своєму місці та підтримуючи одне одного – вдасться подолати ці виклики та пройти цей складний період.
Раніше повідомлялося про проведення позачергового засідання штабу Ради оборони через складну енергетичну ситуацію, ускладнену морозами. На порядку денному були питання енергопостачання, роботи доріг, старту навчання в школах, функціонування пунктів незламності та дотримання комендантської години.
Фото:
Створено за матеріалами: kyivschina24.com
