У столиці судитимуть 37-річного чоловіка, якого підозрюють у привласненні понад 2,5 млн грн від продажу чужих автомобілів. За інформацією слідства, він, видаючи себе за допомагача у реалізації транспортних засобів, заволодів коштами їхніх власників.
Як повідомили у поліції, правоохоронці зафіксували два епізоди шахрайської схеми. Згідно з даними слідства, спершу фігурант обіцяв знайомому допомогти з продажем Jeep Cherokee. Після укладення угоди він отримав від покупця майже 19 тисяч доларів, проте кошти власнику авто не передав.
Під час досудового розслідування слідчі виявили ще один подібний випадок. Як стало відомо, чоловік знайшов покупця на Mercedes C300, організував оформлення документів і отримав за автомобіль 43 тисячі доларів, які також привласнив.
Загальний розмір збитків, завданих потерпілим, перевищив 2,5 млн грн.
Досудове розслідування завершене, і обвинувальний акт скеровано до суду. Обвинуваченому інкримінують шахрайство, вчинене в особливо великих та великих розмірах в умовах воєнного стану, а також незаконне заволодіння транспортним засобом. Санкції статей передбачають до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Фото: Національна поліція
Створено за матеріалами: kyivschina24.com
