Гаряче
9 Лют 2026, Пн

У Києві розпочнуть судове засідання проти 22-річного водія BMW, який втік з місця смертельної аварії, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння

У столиці до суду буде притягнуто 22-річного водія BMW, який восени минулого року, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, смертельно травмував пішохода і втік з місця ДТП. Молодому чоловіку загрожує до 10 років позбавлення волі. Про це сообщает поліція.

Смертельний наїзд на переході

Дорожньо-транспортна пригода сталася у Святошинському районі. Водій BMW рухався другою смугою в напрямку вулиці Жуля Верна, коли здійснив наїзд на 44-річного чоловіка, який переходив проїжджу частину на зелений сигнал світлофора.

На жаль, від отриманих травм пішохід загинув на місці.

Після наїзду водій не зупинився та втік з місця події. Як з’ясували слідчі, намагаючись уникнути кримінальної відповідальності, він виїхав попутним транспортом до іншої області. Правоохоронці також встановили, що в момент аварії чоловік був у стані алкогольного сп’яніння.

Зараз обвинувальний акт передано до суду. Водієві інкримінують порушення правил безпеки дорожнього руху в стані сп’яніння, що призвело до загибелі людини, а також залишення місця ДТП.

Раніше повідомлялося, що на Обухівщині поліцейські розслідують обставини смертельної дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

Фото: поліція.

Створено за матеріалами: kyivschina24.com