Остання російська атака на столицю призвела до поранення 10 осіб, серед яких перебуває 11-річний хлопчик. Про це інформує Головне управління ДСНС у Києві.
Випадки влучань та виникнення пожеж були зафіксовані у Солом’янському, Дарницькому та Дніпровському районах міста.
У Солом’янському районі, після влучання, загорілася триповерхова будівля офісу та складу. Пожежу вже вдалося ліквідувати. Також, за іншою адресою, вибухова хвиля пошкодила залізничний локомотив.
В Дарницькому районі під час влучання у проїжджу частину сталося загоряння електрощитової, що регулює роботу світлофорів. Вогонь було згашено. Крім того, у сусідніх житлових будинках вибито вікна.
У Дніпровському районі внаслідок влучання трапилася пожежа у складському приміщенні.
На місцях подій працюють рятувальники та інші екстрені служби. Інформація про наслідки російської атаки продовжує уточнюватися.


Фото: ДСНС Києва
Створено за матеріалами: kyivschina24.com
