Гаряче
5 Сер 2026, Ср

Затримання завершилося конфліктом: киянин та його спільник напали на прикордонника під час спроби прориву до Молдови

На Вінниччині військовослужбовці Могилів-Подільського прикордонного загону здійснили затримання двох осіб, які намагалися незаконно перетнути державний кордон і під час затримання завдали ушкодження прикордоннику. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

За інформацією прикордонної служби, жителі Дніпропетровської області мали намір потрапити на територію Молдови, порушивши інженерні загородження на автомобілі.

Неподалік прикордонної смуги їхній автомобіль Volkswagen помітив прикордонний наряд. На законну вимогу військовослужбовців зупинитися водій не відреагував і, навпаки, збільшив швидкість, намагаючись уникнути затримання.

Погоня завершилася в лісовій місцевості, де чоловіки залишили автомобіль та спробували втекти пішки. Під час затримання вони чинили активний опір і завдали прикордоннику тілесних ушкоджень.

«Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності. Чоловікам висунуто підозру за ч. 2 ст. 345 ККУ «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу»», – йдеться в заяві.

Фото: Держприкордонслужба

Створено за матеріалами: kyivschina24.com