Внаслідок нічної атаки ворога близько 56 тисяч сімей залишилися без електрики у Бучанському районі. Першочергово енергетики забезпечили електропостачання для критично важливих об’єктів, таких як лікарні, котельні та інші важливі установи. Про це повідомляє ДТЕК.
На даний момент у районі проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Фахівці працюють в посиленому режимі, проте ситуацію ускладнюють сильні морози, які сповільнюють процес ремонту мереж і підвищують навантаження на систему.
У Броварському та Бориспільському районах запроваджені екстрені відключення електроенергії. Енергетики просять жителів з розумінням ставитися до ситуації та, за можливості, економити споживання.
Не дивлячись на всі виклики, роботи тривають без зупинки, щоб якомога швидше відновити електропостачання для жителів області.
Раніше повідомлялося, що з 16 січня у столиці запроваджують додаткові обмеження на використання електроенергії для зовнішнього освітлення. Це рішення ухвалила Рада оборони через складну ситуацію в енергосистемі, викликану атаками ворога.
Фото: колаж
Створено за матеріалами: kyivschina24.com
