Гаряче
22 Січ 2026, Чт

У лісі Київщини сапери ДСНС знешкодили бойову частину дрона «Герань-2»

Небезпечна знахідка

У Бучанському районі сапери провели знешкодження бойової частини та уламків російського безпілотника. Небезпечну знахідку виявили в лісі, коли лісник помітив підозрілі предмети та одразу сповістив відповідні служби. Про це повідомляє ДСНС України.

На місце події прибули фахівці Головного мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України. Для початкової розвідки сапери використали наземний роботизований комплекс, за яким спостерігав кваліфікований оператор.

Після обстеження рятувальники встановили, що знайдені предмети є бойовою частиною та залишками російського безпілотного літального апарата типу «Герань-2». Вибухонебезпечний елемент було транспортувано для подальшого знищення у спеціально визначене безпечне місце.

У ДСНС закликають громадян бути уважними та не наражати себе на небезпеку. У разі виявлення підозрілих предметів, уламків дронів чи боєприпасів, необхідно терміново телефонувати за номером «101».

Раніше повідомлялося про те, що у столиці викрили 52-річного мешканця, причетного до незаконного збуту боєприпасів, які згодом призвели до вибуху у сортувальному центрі «Укрпошти» в Солом’янському районі.

Фото: ДСНС

Створено за матеріалами: kyivschina24.com